Ahmet Çakar’ın hedefinde Belözoğlu var

Süper Lig’in 26. haftasında Ankaragücü, kendi evinde Galatasaray’a 3-0 mağlup oldu.

Spor yorumcusu Ahmet Çakar’ın hedefinde Ankaragücü teknik direktörü Emre Belözoğlu vardı.

Ahmet Çakar şunları söyledi:

Emre Belözoğlu utanmalıdır. Tekrar söylüyorum. Emre Belözoğlu utanmalısın. İlhan Palut. Seninle gurur duyuyorum evlat. Şampiyonluğa oynayan takımlar Fenerbahçe ve Galatasaray. 2 deplasman. Biri Rize. Biri Ankara. Tüm spor kamuoyuna soruyorum. Bir maç 3-1. Bir maç 3-0. Futbolcuların kenardaki teknik yönetimi motivasyonu sizde bir şey uyandırdı mı? Rize ısırıyor atlıyor. Öne geçtiler. 46’da 47’de golü yememiş olsalardı maçı kaybetmeyebilirlerdi. Bugün Ankaragücü’nü seyrettim. Ankaragücü takım tarihinde benim hakemlik yaptığım yıllar dahil olmak üzere 4 büyüklere karşı ilk defa bu geceki gibi pamuk gibi oynadılar.

Kenarda Emre’yi görüyorum. Sanki anaokuluna yeni atanmış bir öğretmen. Anaokulundaki çocukları kırmamak için oğlum kızım dersin ya… Kenarda zıp zıp zıplayan, Halil Umut Meler’in dövülme olayında baş sorumlu değil ama kenardan yan oyuncu olarak sorumluluk taşıyan adam, bu akşam pamuk gibi. Ankaragücü sanki çift kale antrenman maçına çıkmış…

EMRE FENER’İN ŞAMPİYONLUĞUNU İSTEMİYOR

Tüm değerlerim üzerine yemin ederim fakat ispatlayamam. Emre Belözoğlu Fenerbahçe’nin şampiyon olmasını istemiyor. Seversiniz sevmezsiniz ama İsmail Kartal adamlık konusunda 50 tane Emre eder… Eğer Emre Belözoğlu Fenerbahçe’nin şampiyon olmasını istiyorsa ben Bayan Ahmet’im… İsmail Kartal şampiyon olursa tarihe geçecek ve yerini alacak. Şampiyon olursa seneye de İsmail Kartal devam edecek ve uzun yıllar devam edecek. Emre alternatifi bu sebeple hiçbir zaman düşünülmeyecek..

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x